مایکروسافت آپدیت KB4058043 ویندوز ۱۰ را منتشر کرد

تصویر پیدا نشد

کمپانی مایکروسافت آپدیت KB4058043 را برای کاربرانی که از ویندوز ۱۰ نسخه Fall Creators Update استفاده می‌کنند، ارائه کرد. در این به‌روزرسانی یکی از مشکلاتی که در فروشگاه نرم‌افزاری ویندوز یا Microsoft Store وجود داشت، سرانجام برطرف شده است.

توجه داشته باشید که KB4058043 یک آپدیت تجمیعی برای ویندوز ۱۰ محسوب نشده و تنها شامل یک فیکس است. در این به‌روزرسانی که برای دستگاه‌های مجهز به نسخه Fall Creators ویندوز ۱۰ ارائه شده، پایداری و عملکرد مایکروسافت استور بهبود می‌یابد.

مایکروسافت

همچنین در آپدیت جدید مشکلی که باعث می‌شد مایکروسافت استور به‌طور پیوسته درخواست اتصال به شبکه را نمایش دهد، برطرف شده است. مایکروسافت در صفحه پشتیبانی خود گفت:

آپدیت KB4058043 پایداری مایکروسافت استور را افزایش داده و مشکلی که منجر به بروز خطا در زمان آپدیت یک برنامه می‌شد را برطرف می‌کند. علاوه بر این، دیگر درخواست‌های مکرر شبکه کاربران را آزار نخواهد داد..

برای نصب این به‌روزرسانی، باید مطمئن شوید که ویژگی Update در ویندوز ۱۰ شما غیرفعال نشده باشد. اگر وضعیت به‌روزرسانی ویندزو ۱۰ کامپیوتر شما در حالت خودکار باشد، آپدیت KB4058043 به‌صورت خودکار دانلود و نصب می‌شود. همچنین شما می‌توانید فایل نصبی آفلاین این آپدیت را نیز از لینک‌های زیر دریافت کنید.

نسخه ۶۴ بیت

نسخه ۳۲ بیت

شایان ذکر است که هفته گذشته مایکروسافت یک آپدیت تجمیعی را برای ویندوز ۱۰ ارائه کرد که بسیاری از مشکلات را برطرف نمود. مشکلات اینترنت اکسپلورر و بهبود کلی کارایی سیستم عامل از جمله نکات مثبت این به‌روزرسانی بودند.

منبع:    sakhtafzar–  windowslatest

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *