لیست گوگل از برترین اپلیکیشن‌های اندرویدی سال ۲۰۱۷ که شما را شگفت‌زده می‌کند

لیست گوگل از برترین اپلیکیشن‌های اندرویدی سال ۲۰۱۷ که شما را شگفت‌زده می‌کند

گوگل لیست سالیانه خود را از برترین اپلیکیشن‌های اندرویدی سال منتشر کرده است. در سال ۲۰۱۷ میلادی، گزینه‌هایی در این لیست قرار گرفته‌اند که احتمالاً شما را شگفت‌زده می‌کنند.

در سال جاری میلادی، گوگل لیستی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های جدید اندرویدی و البته لیستی از نمونه‌های محبوب از نگاه متخصصان این شرکت را منتشر کرده است. به بیان دیگر، لیست فعلی، مجموعه‌ای از عناوین نرم‌افزاری را برای سیستم‌عامل اندروید در خود جا داده که به تازگی وارد پلی‌استور گوگل شده‌اند و البته محبوب هم بوده‌اند. از همین رو این احتمال وجود دارد که اکثر کاربران اندرویدی، با این عناوین نرم‌افزاری آشنایی چندانی نداشته باشند. در صدر این لیست، اپلیکیشن Photo Editor – Beauty Camera & Photo Filters قرار گرفته است. در رده‌های بعدی، What the Forecast و Boomerang جا گرفته‌اند.. gaspweb

پنج عنوانی که در لیست محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های اندرویدی قرار گرفته‌اند عبارتند از :

گوگل برای اینکه کاربران را بیش از پیش سردرگم کند! لیستی را هم از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها در بریتانیا منتشر کرده است. پنج عنوان برتر این لیست عبارتند از:

همان‌طور که گفتیم، گوگل لیستی را هم از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های اندرویدی از نگاه متخصصان خود منتشر کرده است. عناوینی که شاید بیشترین تعداد دانلود را به خود اختصاص نداده باشند اما از ابعاد مختلف، گزینه انتخابی کارشناسان این شرکت بوده‌اند. در صدر این لیست، اپلیکیشن Socratic قرار دارد که با استفاده از هوش مصنوعی، دانش‌آموزان را در انجام تکالیف ریاضی و علوم یاری می‌کند. این اپلیکیشن جایزه Bes Hidden Gem‌ گوگل را هم به خود اختصاص داده است. دانش‌آموزان با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانند عکسی از تکالیف خود گرفته تا در ادامه، مراحل لازم برای حل مسئله در مقابل آن‌ها قرار گیرد. علاوه بر این، با استفاده از این اپلیکیشن، ویدئوهای آموزشی و کمک‌هایی از دیگر دانش‌آموزان را نیز دریافت خواهید کرد.

preview

گوگل در توضیح المان‌های جذاب این اپلیکیشن می‌گوید:

امسال، این اپلیکیشن ما را تحت تاثیر قرار دارد. طراحی زیبا و هوشمندانه و البته عملکرد شگفت انگیز آن، قابل تحسین است.

 از دیگر اپلیکیشن‌هایی که در لیست محبوب‌ترین‌های گوگل قرار گرفته‌اند می‌توان به عناوین زیر اشاره کرد:

در بخش بهترین بازی‌های ویدئویی برای سیستم عامل اندروید، گزینه انتخابی گوگل،  CATS: Crash Arena Turbo Stars بوده است. بازی پیچیده‌ای که توسط سازنده بازی محبوب  Cut the Rope توسعه یافته است و مبنای آن، هدایت گیمر به توسعه خودروهای مختلف و رقابت با دیگران است.

preview

با وجود این، در بخش بازی‌هایی که بیشترین تعداد بازی را به خود اختصاص داده‌اند Super Mario Run، صدرنشین است. در رتبه بعدی Bubble Witch 3 Saga قرار گرفته است. این در حالی است که گوگل اشاره‌ای به تعداد دانلود به ثبت رسیده برای این عنوان نکرده است. نینتندو پیش از این به طور جداگانه اعلام کرده بود سوپر ماریو ران موفق شده از زمان عرضه یعنی دسامبر ۲۰۱۶ میلادی، آمار دانلود بیش از ۲۰۰ میلیون را در دو اکوسیستم اندروید و iOS به ثبت برساند.

در ادامه، لیست محبوب‌ترین بازی‌های اندرویدی ۲۰۱۷ نیز توسط گوگل به این شرح اعلام شد:

گوگل لیستی را هم از فیلم‌ها، نمایش‌های تلویزیونی و کتاب‌هایی با بیشترین دانلود منتشر کرده که شگفتی‌های کم‌تری در مقایسه با ترکیب منتشر شده در لیست محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌های ویدئویی دارد. در این لیست، Moana به عنوان محبوب‌ترین فیلم انتخاب شده است. در صدر محبوب‌ترین نمایش‌های تلویزیونی، بازی تاج و تخت یا همان Game of Thrones خودنمایی می‌کند. در صدر محبوب‌ترین کتاب‌ها هم اثری از نویسنده مطرح، Mark Manson به چشم می‌خورد.

در ادامه لیست عناوین برتر را در بخش‌های مختلف مشاهده خواهید کرد. لیستی که با توجه به ارتباط کم‌تر آن با موضوعات مطرح شده در وب‌سایت شهر سخت‌افزار، تنها به ذکر اسامی آن اکتفا می‌کنیم.

برترین فیلم‌های سال ۲۰۱۷ میلادی:

برترین نمایش‌های تلویزیونی سال ۲۰۱۷ میلادی:

برترین کتاب‌های سال ۲۰۱۷ میلادی:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *