سامسونگ سیستم عامل اندروید Oreo را برای گوشی گلکسی اس ۶ منتشر خواهد کرد

سامسونگ سیستم عامل اندروید Oreo را برای گوشی گلکسی اس ۶ منتشر خواهد کرد

اگرچه سامسونگ تا به امروز عرضه به‌روز رسانی اندروید ۸٫۰ را برای گوشی گلکسی اس ۶ تایید نکرده بود؛ اما ساعاتی پیش یکی از کاربران سایت Reddit تصاویری را منتشر کرد که نشان می‌دهد این گوشی نیز قرار است پس از سه سال از زمان عرضه رسمی این به‌روز رسانی را دریافت کند.

سامسونگ به تازگی نسخه آزمایشی بتا از سیستم عامل اندروید Oreo را برای گوشی‌های گلکسی اس ۸ منتشر و تاکنون اعلام کرده است که این سیستم عامل را در اختیار کاربران گوشی‌های دیگری نظیر گلکسی اس ۷، نوت ۸ و تعدادی از محصولات سری A و J نیز قرار خواهد داد. اما شاید بسیاری از کاربران گوشی گلکسی اس ۶ بر این باور بودند که این اسمارت فون دیگر پس از گذشت سه سال از زمان عرضه به این سیستم عامل مجهز نخواهد شد.

با این وجود یکی از کاربران سایت Reddit  به نام CyberConCoder به سراغ چهار نماینده مختلف کمپانی سامسونگ در بخش پشتیبانی از کاربران رفته و از آن‌ها انتشار این به‌روز رسانی برای گوشی گلکسی اس ۶ را جویا شده است. همه این چهار نماینده به صورت متفق القول اعلام کرده‌اند که سامسونگ قصد دارد سیستم عامل اندروید Oreo را هم در دسترس کاربران این گوشی قرار دهد. اما هیچکدام از آن‌ها زمان مشخصی برای انتشار این به‌روز رسانی را اعلام نکرده‌اند.

Oreo-2.jpg - 41.10 kB

با توجه به اینکه اطلاعات منتشر شده از سوی بخش پشتیبانی کمپانی‌ها معمولاً موثق و معتبر است به نظر می‌رسد که گوشی اس ۶ نیز قرار است پس از سه سال بازهم ارتقا نرم افزاری را تجربه نماید. پشتیبانی از سه نسل از گوشی‌های هوشمند اتفاقی است که معمولاً از سوی کمپانی‌های مختلف صورت نمی‌گیرد اما به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد برای این سری از محصولات خود استثنا قائل شود.

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *