دانلود کنید: مایکروسافت نسخه نهایی از مرورگر Edge را برای دستگاه‌های اندرویدی منتشر کرد

دانلود کنید: مایکروسافت نسخه نهایی از مرورگر Edge را برای دستگاه‌های اندرویدی منتشر کرد

پس از گذشت حدود یک ماه از انتشار نسخه بتا از مرورگر Edge برای سیستم عامل‌های اندروید، مایکروسافت امروز اعلام کرد که نسخه نهایی از این برنامه هم اکنون در دسترس کاربران قرار گرفته است.

پس از اینکه مایکروسافت ظرف یک ماه گذشته چند به‌روز رسانی مختلف را برای نسخه‌های اندروید و iOS از مرورگر Edge را منتشر کرد؛ امروز با حذف عنوان بتا از نام این برنامه در سرویس گوگل پلی به گونه‌ای نسخه نهایی از آن را در دسترس کاربران دستگاه‌های اندرویدی قرار داد. به عنوان آخرین به‌روز رسانی منتشر شده برای نسخه اندرویدی، کاربران توانستند ضمن دسترسی به یک درون مایه تمام مشکی، قابلیت همگام سازی بین نسخه‌های مختلف از این مرورگر را هم در دسترس داشته باشند.

Microsoft-Edge-2.jpg - 93.69 kB

به این ترتیب اگر از کاربران مرورگر اج بر روی ویندوز ۱۰ هستید می‌توانید با استفاده از این قابلیت جدید، رمزهای عبور سایت‌های مختلف را به صورت همزمان بر روی دستگاه‌های اندرویدی نیز در اختیار داشته باشید. از میان دیگر قابلیت‌های مهم نسخه اندروید و iOS از مرورگر اج می‌توان به همگام سازی سایت‌های موردعلاقه و پربازدید کاربران، قابلیت Continue on PC برای ادامه فرآیند مرور یک سایت از کامپیوترهای خانگی به گوشی‌های هوشمند اشاره کرد.

کاربران در نسخه نهایی از این مرورگر همچنین به یک ابزار برای خواندن کدهای QR، قابلیت جستجوی صوتی و همچنین یک مد خصوصی با عنوان InPrivate نیز دسترسی دارند. این مد از قابلیت همگام سازی یا ذخیره اطلاعاتی نظیر تاریخچه سایت‌های مشاهده شده و… جلوگیری می‌کند.

مرورگر اج هم اکنون به صورت رایگان در دسترس کاربرانی که دستگاه آن‌ها حداقل دارای سیستم عامل اندروید ۴٫۴ است قرار دارد. نسخه نهایی از این مرورگر را می‌توانید از طریق این لینک‌ یا این لینک برای دستگاه‌های خود دانلود کنید. نسخه iOS از این مرورگر نیز از طریق سایت رسمی مایکروسافت در دسترس است.

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *