[دانلود کنید] درایور انقلابی AMD Radeon Software Adrenalin Edition منتشر شد

[دانلود کنید] درایور انقلابی AMD Radeon Software Adrenalin Edition منتشر شد

سرانجام AMD درایور جدید Radeon Software Adrenalin Edition را برای گیمرها منتشر کرد. این درایور جدید با معرفی قابلیت‌ها و تغییرات جدید همراه است.

اولین قابلیت جدید یک پنل نرم افزاری به نام Radeon Overlay است که به صورت یک رابط کاربری شناور، به گیمر امکان نظارت بر کارت گرافیک و عملکرد را بدون نیاز به خروج از بازی می‌بخشد. دومین تغییر معرفی اپلیکیشن موبایل AMD Link  است که به کمک آن می‌توان از طریق دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل اندروید یا iOS بر عملکرد کارت گرافیک و سیستم نظارت کرد. همچنین به کمک این اپلیکیشن می‌توان گیم پلی بازی‌ها را به اشتراک گذاشت. از دیگر قابلیت‌های جدید می‌توان Radeon Chill ،Radeon WattMan،Enhanced Sync و Radeon ReLive را برشمرد که حالا همه بخشی از Radeon Software Core Technologies هستند.

با استفاده از قابلیت Radeon ReLive می توان در کنار استریم گیم پلی بر روی سرویس هایی چون facebook ،Twitch ،Mixer ،YouTube و Weibo به چت و گفتگو نیز پرداخت. با درایور جدید Radeon Software Adrenalin Edition حالا Radeon Chill از بازی های مبتنی بر رابط برنامه نویسی Vulkan در کنار تمامی نسخه های فعلی DirectX پشتیبانی می کند و بیش از پیش به دست یابی به عملکرد روان، خنک و کم صدا کمک می کند.

Enhanced Sync از سازگاری بیشتر و میدان دید گسترده تر برخوردار است. Enhanced Sync پشتیبانی خود را گسترش داده و حالا از بازی های مبتنی بر رابط برنامه نویسی Vulkan ، پردازنده های گرافیکی مبتنی بر ریزمعماری GCN ، پیکربندی چندگانه کارت گرافیک و فناوری AMD Eyefinity برای ارائه یک تجربه خیره کننده تر از همیشه پشتیبانی می کند.

 

 

گاسپ وب همیشه همراه شما

متبع:سخت افزار

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *