با کیس منحصربه‌فرد DeepCool QuadStellar آشنا شوید؛ اولین کیس هوشمند دنیا

با کیس منحصربه‌فرد DeepCool QuadStellar آشنا شوید؛ اولین کیس هوشمند دنیا

Deepcool یک کیس جدید معرفی کرد که خود آن را هوشمند می‌خواند. QuadStellar Smart Case دارای طراحی خاص با نورپردازی و خنک سازی قابل کنترل از طریق برنامه مکمل در محیط سیستم عامل است.

این کیس از مادربردهای ساخته شده فرم فاکتور تا E-ATX، بیش از یک کارت گرافیک، منبع تغذیه و خنک کننده در قالب چهار محفظه جداگانه پشتیبانی می‌کند تأثیر پذیری گرمایی از اجزای هم جوار را از میان برمی دارد. QuadStellar  دارای برنامه مکمل برای پایش و کنترل خنک سازی در کنار امکان کنترل و شخصی سازی نورپردازی RGB است. برنامه مورد بحث قادر به کنترل خودکار فن‌ها بر اساس دما و نمودارهای تعریف شده است.

این کیس دارای محفظه‌های جداگانه برای نصب رادیاتور خنک کننده مایع است. محفظه کیس با استفاده از آلومینیوم ساخته شده است که در کنار حفظ وزن پایین، تضمین بخش استحکام بالا است. فضای بیرونی کیس با استفاده از  شیشه گرما دیده و آلومینیوم ساخته شده است.

افزون بر پشتیبانی از یک مادربرد تا اندازه E-ATX، کیس QUADSTELLAR داری فضای مجزا برای نصب تا سه کارت گرافیک تحت هر یک از پیکربندی‌های SLI یا CrossFire است. همچنین این کیس دارای محفظه جداگانه با پشتیبانی از نصب هشت درایو ۳٫۵ اینچی و دو درایو ۲٫۵ در کنار سه جایگاه ۲٫۵ اینچی دیگر در فضای داخلی است. به وضوح چنین ویژگی می‌تواند برای گیمرهای سودمند باشد. همچنین منبع تغذیه (پاور) دارای محفظه مختص به خود است.

از دیگر ویژگی‌های این کیس می‌توان فیلترهای مغناطیسی و دو درگاه USB 3.0 را برشمرد.

این کیس با قیمت ۴۰۰ دلار روانه بازار می‌شود.

منبع:shahrsakhtafzar

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *