با نسخه Star Wars گوشی پرچمدار OnePlus 5T آشنا شوید

تصویر پیدا نشد

شرکت وان‌پلاس، نسخه Star Wars گوشی OnePlus 5T را در هند معرفی کرده است. رونمایی از این نسخه در حالی صورت می‌گیرد که چندین روز پیش، نسخه قرمز رنگ OnePlus 5T با نام Lava Red عرضه شده بود.  ادامه مطلب را در گاسپ وب از دست ندهید.

نسخه Star Wars گوشی OnePlus 5T با وجود معرفی رسمی، هنوز در دسترس قرار نگرفته است و هیچ رسانه‌ای نیز نتوانسته آن‎را مورد بررسی قرار دهد. با این‌‏حال، پنل پشتی گوشی به رنگ سفید خواهد بود و لوگوی Star Wars روی آن حک شده است. شرکت وان‌پلاس برای اینکه نسخه جدید گوشی پرچمدار خود را از مدل‌های پیشین متمایز کند، رنگ اسلایدر هشدار را به «قرمز» تغییر داده است. دکمه‌ی تنظیم صدا نیز به رنگ مشکی روی بدنه گوشی جای گرفته است.

Star Wars

انتظار می‌رود گوشی OnePlus 5T با تم‌ها و پس‎زمینه‎های مربوط به جدیدترین عنوان از فرانچایز Star Wars یعنی The Last Jedi (آخرین جِدای) عرضه شود. این نسخه از ۱۶ دسامبر با قیمت نامشخص راهی بازار خواهد شد. گفته می‌شود تنها ۱۵۰ هزار واحد از نسخه Star Wars گوشی OnePlus 5T در هنگام عرضه در دسترس خواهد بود و فروش آن نیز به هند محدود می‌شود. البته ممکن است به دلیل تقاضای زیاد از سوی طرفداران فرانچایز «جنگ ستارگان»، شرکت وان‌پلاس نسخه جدید OnePlus 5T را به مرور در بازارهای دیگر نیز عرضه نماید.

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *