ایلان ماسک: تسلا رودستر حتی سریع‌تر هم می‌شود

ایلان ماسک: تسلا رودستر حتی سریع‌تر هم می‌شود

ایلان ماسک: تسلا رودستر حتی سریع‌تر هم می‌شود

این چند روز اخیر، تسلا به یک بمب خبری مهم تبدیل شده بود. تا حدی که دستاورد بزرگ این شرکت آمریکایی در رسانه‌های غیرخودرویی و دیجیتال هم بازتاب چشم‌گیری داشت و درمورد معرفی محصولات جدید مثل کامیون  و رودسترالکتریکی  پرداخته شد.

درمورد تسلا رودستر ادعا شده که می‌تواند شتاب صفر تا ۶۰ مایل بر ساعت (۹۷ کیلومتر بر ساعت) ۱٫۹ ثانیه‌ای را در کارنامه‌ی خود ثبت کند. این زمان برای یک خودروی رودستر الکتریکی بی‌نظیر است که به راحتی می‌تواند تصور ضعیف بودن ماشین‌های الکتریکی نسبت به بنزینی را از ذهن هر مخاطبی پاک کند. در همین حال و هوای محصولات جالب تسلا، ایلان ماسک در حساب توییتر خود نوشته که این شتاب برای مدل پایه‌ی رودستر الکتریکی بوده، مدل‌های بالاتر و مجهز به پکیج‌های سفارشی بیشتر، از این هم سریع‌تر هستند!

شنیدن این خبر بسیار وسوسه‌برانگیز است. مثلا تصور کنید در جمع بزرگی از خودرودوستان که با ماشین‌های اسپرت، لوکس و بنزین پر آمده‌اند، شما هم با تسلا رودستر الکتریکی فول شارژ بیایید و از پس همه‌ی آن‌ها بربیایید. البته برای تصویرسازی قشنگ گفته شده باید در یک کشور پیشرفته با زیرساخت‌های آماده‌ی ماشین‌های الکتریکی باشید. درضمن این هیجان هزینه‌ی کمی هم ندارد! قیمت پایه‌ی رودستر الکتریکی تسلا ۲۰۰ هزار دلار است که با پرداخت ۵۰ هزار دلار بیشتر می‌توانید آن را سفارش‌سازی کنید. حالا اگر تمام شرایط گفته شده را دارید، تا سال ۲۰۲۰ منتظر عرضه‌ی این شاهکار تسلا باشید.

آیا با شنیدن ویژگی‌های جدید ماشین‌های تسلا، تصورتان درمورد خودروهای الکتریکی مثبت شده یا مثل من باور دارید  که هیچ‌چیزی جای شنیدن غرش موتور حجیم آمریکایی و صدای اگزوز ماشین‌های آلمانی جذاب را نمی‌گیرد؟

منبع: Ubergizmo

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *