انتشار به روزرسانی جدید Galaxy A5 و Galaxy A7 مدل ۲۰۱۷ ویژه مشتاقان عکس‌های سلفی

انتشار به روزرسانی جدید Galaxy A5 و Galaxy A7 مدل ۲۰۱۷ ویژه مشتاقان عکس‌های سلفی

سامسونگ در به روزرسانی نرم‌افزاری جدید خود، مجموعه‌ای از قابلیت‌های کاربردی را به نرم‌افزار دوربین دو گوشی هوشمند Galaxy A5 (2017) و Galaxy A7 (2017) اضافه کرده است.

به روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی که برای مدل ۲۰۱۷ گوشی‌های Galaxy A5 و Galaxy A7 عرضه شده قابلیت‌های تازه‌ای را برای مالکان این دو گوشی هوشمند به ارمغان آورده که نرم‌افزار دوربین آن‌ها را تا حدودی در ردیف مدل‌های ۲۰۱۸ این دو محصول قرار می‌دهد. از آنجایی از تعبیر تا حدودی استفاده کردیم که Galaxy A8 (2018) و Galaxy A8+ (2018) علاوه بر موارد یادشده، از سخت‌افزار به روزرسانی شده نیز در بخش دوربین بهره می‌برند که تجربه کاربری تازه‌ای را پیش روی مشتاقان قرار می‌دهد. با وجود این، عرضه به روزرسانی نرم‌افزاری یادشده، بدون آنکه نیاز باشد تا کاربران برای دریافت نسخه جدید اندروید منتظر بمانند، خالی از لطف نخواهد بود.

preview

در میان قابلیت‌های جدیدی که به دوربین دو گوشی هوشمند یادشده اضافه شده است، مد Selfie Focus بیش از هر گزینه دیگری، قابل توجه است. از آنجایی که در سری ۲۰۱۷ گوشی‌های سری Galaxy A خبری از ترکیب دوربین دوگانه نیست، این مد به این جهت تعبیه شده تا قابلیتی مشابه با فوکوس انتخابی یا همان Selective Focus که در گوشی‌های سری پرچمدار سامسونگ شاهد بودیم را پیش روی مشتاقان قرار دهد. استفاده از این قابلیت، کاملاً ساده خواهد بود. به این ترتیب، تنها کافی است قابلیت Selfie Focus را فعال کرده و عکسی را به ثبت برسانید. در این حالت هیچ نیازی نیست که روی صفحه‌نمایش، سوژه را لمس کرده یا از گزینه‌ای برای تنظیم کردن میزان تاری پس‌زمینه استفاده کرده و پس از به ثبت رسیدن عکس، تغییری ایجاد کنید. البته این قابلیت تنها در صورتی عملکرد مطلوب را ارائه می‌دهد که نور محیطی مناسب در زمان عکس‌برداری در اختیار داشته باشید.

به روزرسانی جدید، گزینه‌ای را برای تصحیح رنگ پوست صورت کاربر در عکس‌های به ثبت رسیده با دوربین جلو نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. این در حالی است که سامسونگ برای دوربین پشتی هم امکان استفاده از استیکرها و استمپ‌های توسعه یافته برپایه واقعیت افزوده را فراهم کرده است.

منبع :shahrsakhtafzar

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *